Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
home
telefon
+48 32 225 56 06
e-mail
wentech@wentech.pl

YouTubeGoogle+

  • Wentech CNC slajd nr 2
  • Wentech CNC slajd nr 1
  • Frezowanie MDF Wentech
  • Wentech CNC slajd nr 7
  • Wentech CNC slajd nr 3
  • logo Wentech CNC wykonane z MDF

O firmie

Firma WENTECH oferuje wykonanie modeli w skali 1:1 z drewna, MDF, styroduru i innych materiałów.

Rozwijając produkcję wyrobów z laminatów szklano-poliestrowych udoskonaliliśmy proces wykonywania modeli dzięki doposażeniu parku maszynowego  w centrum obróbcze pięcioosiowe.

Dzięki tej inwestycji oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników poszerzyliśmy wachlarz oferowanych usług o tworzenie modeli do produkcji form jak również prototypów wyrobów. 

  • Wykonamy dla Państwa frezowanie na podstawie dowolnego formatu CAD (stp, igs, sat) lub modelowanie elementu na podstawie dokumentacji płaskiej (dwg, dxf, pdf). 
  • Istnieje także możliwość wykonania projektu na podstawie wytycznych, możemy zaprojektować kształt, dobrać grubości biorąc pod uwagę sztywność i wytrzymałość elementu, wykorzystując do tego modelowanie powierzchniowe i metody MES.

Pracujemy na oprogramowaniu EdgeCam z modułem pięcio-osiowym i dedykowanym postprocesorem, który umożliwia generowanie na podstawie modelów CAD ścieżek NC, ich optymalizację i symulację.

Symulacja obróbki pozwala z dużą dokładnością szacować czas obróbki i ilość zużytych materiałów, dzięki czemu możemy przygotować szczegółową, zoptymalizowaną ofertę z konkurencyjną ceną.

 

 

21-11-2014

Z przyjemnością zawiadamiamy, że po raz kolejny pozytywnie przeszliśmy audyt ISO, który potwierdził spełnienie wymagań systemu ISO 9001:2009. Audytowi zostały poddane wszystkie kluczowe procesy w firmie, w tym: realizacja produkcji, proces technologiczny, kontrola jakości, sprzedaż wyrobów, zakupy, zarządzanie personelem i organizacją.

 

 

Sprawdź naszą rzetelność:

 

 

(+48) 32 225 56 06wentech@wentech.com.pl41-407 Imielin, ul. Rzemieślnicza 6

  WentechCopyrights © 2014 | POLITYKA PRYWATNOŚCIYouTubeGoogle+